
Minął
kolejny rok, raz lepszy raz gorszy... Jak to bywa... Choć patrząc
na Maćka i jego postępy był dość dobry. W dużej mierze dzięki
Wam!!! Chciałabym pokazać na co przeznaczyliśmy uzbierane
pieniądze z 1% i z wpłat indywidualnych.
W
roku 2018 byliśmy na czterech turnusach:
kwiecień
- Tratwa pod Toruniem koszt: 5800 zł
czerwiec
- Tratwa koszt: 3300 zł (mieliśmy dofinansowanie z
PFRONu)
wrzesień
- Złota Rybka pod Kielcami koszt: 5400 zł.
październik - Tratwa
koszt: 5300 zł
mieliśmy być jeszcze na dwóch turnusach ale
niestety się nie udało.
W wakacje Maciek też nie
próżnował, przez dwa tygodnie jeździliśmy na zajęcia w
lokomacie w Gdańsku (w pakiecie było 40 min chodu + wirówka + 30
min ćwiczeń) koszt: 2500 zł,
i 2 tyg chodziliśmy do
komory hiperbarycznej w Gdańsku, koszt: 1200 zł.
Dodatkowo przez
cały rok chodzimy na rehabilitację prywatnie 70-120 zł za zajęcia
(przynajmniej raz w tygodniu), integracja sensoryczna 80 zł,
hipoterapia 40 zł za pół godziny.
Dodatkowo kilka wizyt u
lekarzy specjalistów 70-200 zł.
Jak widzicie koszty są duże,
dlatego wszystkim BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA 1% I ZA WPŁATY
INDYWIDUALNE.