Pożegnanie taty...

 04.03.2019 nagle zmarł tata Maćka... 

Było to dla nas ogromnym szokiem... 

Tęsknimy, kochamy... na zawsze 💖💗💓





Minął kolejny rok, raz lepszy raz gorszy... Jak to bywa... Choć patrząc na Maćka i jego postępy był dość dobry. W dużej mierze dzięki Wam!!! Chciałabym pokazać na co przeznaczyliśmy uzbierane pieniądze z 1% i z wpłat indywidualnych. 
W roku 2018 byliśmy na czterech turnusach:
kwiecień - Tratwa pod Toruniem koszt: 5800 zł
czerwiec - Tratwa koszt: 3300 zł (mieliśmy dofinansowanie z PFRONu) 
wrzesień - Złota Rybka pod Kielcami koszt: 5400 zł.
październik - Tratwa koszt: 5300 zł
mieliśmy być jeszcze na dwóch turnusach ale niestety się nie udało.
W wakacje Maciek też nie próżnował, przez dwa tygodnie jeździliśmy na zajęcia w lokomacie w Gdańsku (w pakiecie było 40 min chodu + wirówka + 30 min ćwiczeń) koszt: 2500 zł,
i 2 tyg chodziliśmy do komory hiperbarycznej w Gdańsku, koszt: 1200 zł.
Dodatkowo przez cały rok chodzimy na rehabilitację prywatnie 70-120 zł za zajęcia (przynajmniej raz w tygodniu), integracja sensoryczna 80 zł, hipoterapia 40 zł za pół godziny.
Dodatkowo kilka wizyt u lekarzy specjalistów 70-200 zł.
Jak widzicie koszty są duże, dlatego wszystkim BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA 1% I ZA WPŁATY INDYWIDUALNE.

Podziękowanie 2017


💗💗💗💗💗 Kochani DZIĘKUJEMY!!! 💗💗💗💗💗

Fundacja zakończyła księgować 1% podatku za rok 2016. 
Chcielibyśmy wszystkim i każdemu z osobna podziękować za wszystkie wpłaty dla Maćka. 
Dzięki Wam Maciek w przyszłym roku pojedzie na prawie trzy turnusy 

Dziękujemy za 1%

Kochani fundacja księguje już/wreszcie pieniądze z 1% podatku za 2016 rok. Za wszystkie wpłaty OGROMNIE DZIĘKUJEMY!!!! 


Kochani jeśli możecie przekażcie 1% podatku na rehabilitację mojego Maćka. Potrzeby są ogromne: 1 turnus to ok. 5000 zł, rehabilitacja stacjonarna 70-120 zł za zajęcia, wizyty u lekarzy, leki, pieluchy i sprzęt rehabilitacyjny... A na dodatek Maciek robi ostatnio fantastyczne postępy (szczególnie dzięki turnusom). Dlatego mamy teraz jeszcze większą motywację do działania!
Jeśli możecie udostępniajcie, może Wasi znajomi będą mogli przekazać. Liczy się każda złotówka.
DZIĘKUJEMY !!!

Wielkie wydarzenie - Koncert 06.01.2017

Kochani!!! CUDA SIĘ DZIEJĄ!!!!!!!!

06.01.2017 w Kościele Św. Antoniego w Redzie o godz. 15.30 odbędzie się koncert charytatywny, na którym będziemy zbierać środki na leczenie i rehabilitację Maćka. 

Wszystkie informacje na FACEBOOKU


Całość organizują Wspaniałe Osoby o Ogromnym Sercu: Weronika Korthals oraz Michał Parzych

https://www.facebook.com/weronikakt?fref=ts
 
O licytację i jak największe wpływy do koncertowej skarbonki zadba Krzysztof Skiba! Oj będzie bal! 

Fot: Rafał Czajka (fotografię zaczerpnięto ze strony: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,15252693,Krzysztof_Skiba__Dzieki_Euro_jestesmy_10_lat_do_przodu_.html?disableRedirects=true

Znacie tych Panów ?!? :)

Szymon Wydra & Carpe Diem zagrają dla Maćka  
*Fotografię zaczerpnięto ze strony: http://www.tekstowo.pl/wykonawca,szymon_wydra___carpe_diem.html


OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!





Współorganizatorem koncertu dla Maćka jest także Fabryka Kultury w Redzie na której czele stoi zawsze gotowy do działania, wielki przyjaciel - Tomasz Wiśniewski - dyrektor Fabryki.
Zarówno Fabryki jak i Tomasza nie zabraknie i w tym roku. Cieszymy się ogromnie.


Patronat medialny nad Koncertem dla Maćka objęły Radio Kaszëbë, Twoja Telewizja Morska, radio Norda FM oraz portal Nadmorski24.pl.

 
Jak zwykle niezawodni i zawsze gotowi do pomocy!
Podczas koncertu nad bezpieczeństwem nas wszystkich czuwać będzie Pogotowie Medyczne Redmedica. Dziękujemy!



Licytacja dla Maćka!
 
* Podczas koncertu będziecie mogli wylicytować płytę, którą Mietek Szcześniak podpisał specjalnie na tę okazję.  Dziękujemy!
  

* Tomasz Krywienko - Fotograf, ufundował plenerową sesję fotograficzną - indywidualną lub rodzinną. To aż 5 godzin i od 100 do 160 zdjęć w wersji elektronicznej. Dziękujemy!
 
* Karnet do AQUAPARKU w Redzie - bez limitu przez 3 miesiące! Bardzo dziękujemy Aquapark Reda oraz Aqua Spa & Saunarium Reda!!!


* Debiutancka płyta Natalia Szroeder z piękną dedykacją.

* Piotr Myszka - żeglarz, reprezentant Polski w windsurfingu przekazał na licytację swoją przepiękną, profesjonalną błękitną kurtkę D.A.D Sportwear (rozmiar L).
Funkcjonalna kurtka wykonana z częściowo impregnowanego na wiatr i wodę materiału. W kurtce zastosowano połączenia poliestrowego włókna ripstop i Spandexu jako tkaniny wierzchniej i miłego mikropolaru od wewnątrz. Zame
k na całej długości. Dwie kieszenie boczne z zamkami. Na dole elastyczny sznurek.
Do kurtki załączamy zdjęcie z autografem sportowca. Dziękujemy!

foto: Krzysztof Nowosielski
Źródło: http://www.prestiztrojmiasto.pl/magazyn/68/motoryzacja/piotr-myszka-renault-gwarantuje-bezpieczenstwo
Kurtka z reprezentacji naszego Mistrza Świata w windsurfingu Piotra Myszki


* Firma Kontakt-Simon ufundowała idealny zestaw trekkingowy: fantastyczna, lekka kurtka przeciwdeszczowa SANREMO DELTA PLUS (rozm. L) z uszczelnionymi szwami, zapinanie na kryty zamek błyskawiczny, 6 kieszeni + wysokiej jakości 25l plecak trekkingowy HI-TEC + kubek termiczny. Warto zawalczyć!
Dziękujemy!

* Klub Olimp z Wejherowa ofiarował wejściówki na bilard, bowling, masaż, salę Cardio i do Spa. Dziękujemy!

* od Adventure Park Gdynia Kolibki dostaliśmy dwie wejściówki i przemiłe słowa od Pań, które nam je dawały :) DZIĘKUJEMY!
 
I inne cuda! Komu, komu?
Prawda, że wspaniale?! Komu, komu?